as_ar160a1x10ft
as_ar160a1x10ft_2
as_ar160a1x10ft
as_ar160a1x10ft_2
A&S AR160A1X10FT simplex ketting 2" (160a-1)
 946,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 02/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 02/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 2 inch; 50,8 mm
  • Gewicht (kg/m): 10,4 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 160A-1
  • Hoogte: 6,5
  • Binnenbreedte: 31,55 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 223000 N
  • Lengte (pen): 63,1 mm
  • Diameter (pen): 14,29 mm
  • Dikte (buitenplaat): 6,35 mm
  • Dikte (binnenplaat): 6,35 mm
  • Plaathoogte: 48,26 mm
  • Diameter (rol): 28,58 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000264
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR160A1X10FT
Steek
2 inch; 50,8 mm
Gewicht (kg/m)
10,4 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
160A-1
Hoogte
6,5
Binnenbreedte
31,55 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
223000 N
Lengte (pen)
63,1 mm
Diameter (pen)
14,29 mm
Dikte (buitenplaat)
6,35 mm
Dikte (binnenplaat)
6,35 mm
Plaathoogte
48,26 mm
Diameter (rol)
28,58 mm